FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

115 Adet Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım, kadın ve erkek fark etmeksizin dikkat edilmesi ve belirli rutinlere oturtulması gereken bir konudur. Hem sağlık hem de sosyal yaşam açısından düzenli olarak kişisel bakım yapılmalıdır.

Kadınların kişisel bakımla ilgili yapmış olduğu uygulamalar erkeklere göre biraz daha detaylıdır. Bu yüzden bu noktada kadınların kişisel bakıma daha fazla vakit ayırdığı su götürmez bir gerçektir.

Kadınların cilt, saç, tırnak bakımı gibi günlük ve haftalık rutinleri söz konusudur. Düzenli aralıklarla yapılan bazı uygulamalarla her zaman sağlıklı ve temiz görünmek mümkündür.

Saç bakımı: Her yıkamadan sonra çeşitli yağlar (örneğin argan yağı) kullanılarak beslenmesi ve bu işlemden sonra şekil verilmesi, düzenli tarama işlemiyle kan dolaşımının hızlandırılıp sağlıklı uzamasının sağlanması günlük ve haftalık saç bakım rutininin en önemli parçasıdır.

Tırnak ve el bakımı: Banyodan sonra yumuşayan tırnakların kesilip törpülenmesi, günde 2-3 kez ellere nemlendirici krem uygulanması fresh bir görüntü kazanılmasını sağlar. Manikür-pedikür gibi uygulamaların haftalık olarak yapılmaması tavsiye edilmektedir.

Vücut ve yüz bakım rutini: düzenli duş almak, duş esnasında ölü derilerden kurtulmak için keselenmek, ter kokusunu önleyici deodorantlar kullanmak, yüzü ve vücudu devamlı nemli tutmak gibi uygulamaları yaşam biçiminizin bir parçası haline getirdiğinizde kendinizi sosyal yaşamınızda daha özgüvenli, sağlıklı ve temiz hissedeceksiniz.

Temiz vücut için en önemli şeylerden biri de düzenli tüy alımıdır. Yukarıdaki uygulamaların tümünü yapıyor olsanız bile vücudunuz tüylerden arınmamış bir haldeyse kişisel bakımınız eksik kalmış olacak.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ağda, jilet, krem, epilatör gibi birçok yöntem bulunmaktadır. Epilatörler gelişen teknolojiyle beraber minimum acıyla kılların çıkış hızını düşürebilmektedir.

Philips BRE650/00 Satinelle Advanced Islak ve Kuru Epilatör, duşta kullanılabilme özelliğiyle düşük acı seviyesiyle kolayca epilasyon yapabileceğiniz ürünlerin başında geliyor.

Bir epilasyon aletinden daha fazlasını sunan Philips BRE650/00, içinde masaj ve traş başlığı dahil 9 ayrı aksesuara sahip.

Tüm epilatör modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.