FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

3 Adet Şofben

Elektrikli şofbenler ve su ısıtıcıları, kısa sürede sıcak su elde edilebilmesini sağlayan; özellikle doğalgaz olmayan yerlerde önemli kurtarıcı ürünlerden biridir.

Sıcak su kullanımı günlük hayatın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Kolay sıcak su elde etmenin en iyi yollarından biri ise su ısıtıcı kullanmaktır. 

Ani su ısıtıcı olarak bilinen şofbenler, az yer kaplayan ve kullanımı kolay ürünlerdir. Elektrikle çalışan bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik rezistans temizliğidir.

Rezistansı kireçlenmiş su ısıtıcılarda performans kaybı yaşanır. Bu yüzden belli aralıklarla su ısıtıcıların içi açılarak rezistans temizliği yapılmalıdır.

Ani su ısıtıcıların fiyatları çalışma gücüyle doğru orantılıdır. Güç tüketimini fazla yapan ürünler ekonomik değildir ve kullanıcılar için dezavantajlıdır. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ürünün kireçlenmeye karşı dayanıklığıdır. 

Su ısıtıcılarda güvenilir markalar tercih etmek, teknik özelliklerini kontrol edip ürüne karar vermek önemlidir. Elektrikle çalışan tüm cihazlarda olduğu gibi su ısıtıcılarda da güvenliğiniz ön planda olmalıdır.

Enerji verimliliği ve yer kazandıran tasarımıyla Veito Flow Ani Su Isıtıcı; üç kademe ısı ayarlıdır ve aşırı ısınma emniyetine sahiptir. Kolay kullanılır.

Fakir Daphne Ani Su Isıtıcı, yanmaz plastik gövdeden üretilmiş olan ve aşırı ısınmaya karşı emniyetli bir başka üründür.

King, Arzum, Baymak, Arnica ve diğer Veito marka su ısıtıcı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.