FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

9 Adet Şarjlı Süpürge

Evinizi her daim temiz ve düzenli tutmak günlük olarak izleyeceğiniz bazı uygulamalarla mümkün.

Evde düzenli olmak, gün aşırı evin bazı bölümlerini süpürüp temiz tutmak sizi aniden gelen misafir stresinden kurtaracaktır.

Önce yatağınızı, sonra da salondaki karışıklığı toparlamanız düzenli ev görüntüsünün ilk aşamasıdır.

Etraftaki önemli kâğıtları ya da faturaları istifleyip boş bir kutuya kaldırmak; kirli çamaşırları kirli sepetine, temiz ve kullanılmayan giysileri etrafta tutmadan dolaba yerleştirmek karışık görüntünün ortadan kalkmasını hızlandırır.

Çay ve kahve içildikten sonra kirli bardakları mutfakta bekletmeden yıkamak ya da bulaşık makinesine yerleştirmek, yine aynı şekilde bulaşıkları ertesi güne bırakmadan temizleyip, makinde yıkanmış olan bulaşıkları bekletmeden yerlerine yerleştirmek mutfağın temiz ve düzenli görünmesini sağlayacaktır. Kirli olarak bekletmek zorunda kaldığınız bulaşıkların temizliği zorlaşır, özellikle çay ve kahve lekeleri hızlıca yerleşir ve bu lekeleri çıkarmaya çalışmak daha fazla vakit alır.

Kırıntı biriken mutfak ve yemek odasını her gün düzenli olarak süpürmenizi tavsiye ederiz. Günlük süpürme işlerinizi klasik süpürgeler yerine el süpürgeleriyle gerçekleştirmeniz önemli ölçüde kolaylık ve zaman kazandıracaktır. Bu yüzden mutlaka bir el süpürgesi edinmeli ve bunu kolay erişilebilir bir noktada tutmalısınız.

Fakir AS 1072 NT Violet Islak-Kuru Şarjlı El Süpürgesi; kolay kullanımı ile evinizin günlük temizlik ve düzenini korumanıza yardımcı olur. Islak ve kuru olarak kullanılabilen ve 10 yıl kullanım ömrüne sahip Fakir AS 1072 NT’nin 5 farklı renk seçeneği mevcut.

Şarjlı dik süpürgeler de evin özellikle mutfak ve yemek odalarında hızlı temizlik imkanı sağlayan ve kolay saklanabilen pratik ürünlerin başında geliyor. Fişli modellere göre avantajlı olan şarjlı dik süpürgelerle temizliğe ayırdığınız vaktin kısaldığını göreceksiniz.

Şarjlı dik süpürge modellerinde tercih edebileceğiniz en iyi modellerden biri Fakir Starky HSA 252 İkisi Bir Arada Şarjlı Dikey Süpürge olacaktır. Fakir Starky yer aparatları ve yüksek çekiş gücüyle yorulmadan detaylı temizlik yapabilme imkanı sağlıyor. 

Fakir Franky Pro Bldc Şarjlı Süpürge; yıkanabilir filtreli, kablosuz ve kolay kullanım imkanı sağlayan uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir üründür. 3 saat şarj süreli ve detaylı temizlik için çeşitli aparatlara sahiptir.

Diğer şarjlı süpürge modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.