FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

5 Adet Halı Yıkama Makinesi

Evde en çok kirlenen eşyaların başında halılar gelmektedir. Gün boyu çeşitli tozlara, zaman zaman ufak kazalarla dökülen çay, kahve gibi maddelere maruz kalan ve uzun süre temizlenmeden beklediğinde çıkartılması zor lekelerin oluşabildiği halılar hem hassas hem de ortamdaki en göze çarpan eşyalardır. Bu yüzden temizliğine ekstra özen gösterilmesi gerekir.

Halı temizleme işleminde; süpürge ve silme yöntemlerinin yanı sıra yıkama işlemi de sıklıkla uygulanmaktadır. Klasik yıkama biçimlerinin zahmetli olması nedeniyle genellikle halılar belirli aralıklarla dışarıda yıkamaya gönderilir.

Halı yıkama işlemini evde daha az zahmetle en mükemmel şekilde yapabilmenin yolu halı yıkama makinesi kullanmaktan geçiyor. Halı yıkama makineleri, halılarınızdaki lekeleri kısa süre içinde çıkartıp temizlemenizi sağlamaktadır. Hijyene önem veriyor ve halılarınızın her zaman temiz görünmesini istiyorsanız farklı modellerde üretilen halı yıkama makinelerinden birini tercih etmelisiniz.

Fantom CC 5400 Jumbo Halı Yıkama Makinesi ve Fantom Poseidon CC 6500 Halı Yıkama Makinası ile ıslak vakumlama yapabilir aynı zamanda çeşitli aparatlarıyla farklı bölgeleri (koltuk, kenar köşe, cam) temizleyebilirsiniz. Her iki modelin de 10.5 litre kirli, 7 litre temiz su kapasitesi bulunmaktadır.

Kirli su kapasitesi daha fazla bir ürün arıyorsanız Fakir 9800S DELUXE ÖKO Halı Yıkama Makinesi’ni tercih edebilirsiniz. Ürünün ses düşürücü egzostu ve sadece bu modelde olan kirli su tahliye sistemi vardır.

Diğer halı yıkama makinesi modellerini de inceleyerek beklentilerinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.