FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

3 Adet Pedometre(Adımsayar)

Yürüyüş, doktorlar ve uzmanların tavsiye ettiği en iyi ve en kolay spor çeşitlerinden biridir. Sadece zayıflamak için değil vücut sağlığını ve direncini korumak için de düzenli olarak yürüyüş yapılmalıdır.

Kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey yürüyüşü günlük hayatınızda alışkanlık haline getirmek olacaktır. Günde 45 dakika ile 1 saat arasında yapacağınız yürüyüş sağlığınıza aşağıdaki katkıları sağlamaktadır:

-Kalp sağlığınızı ve akciğerlerinizi korur, yürüyüş yapan insanların yapmayanlara göre daha uzun yaşadıkları kanıtlanmıştır.

-Stres düşmanıdır, yürüyüşle beraber endorfin salgılamaya ve mutluluk seviyenizi yükseltmeye başlarsınız.

-Bilinen en önemli faydası kilo kontrolüdür; vücudunuzun tümünü harekete geçirir ve dengeli bir şekilde kilo vermenizi, metabolizma hızınızı yükseltir ve yeme isteğinizi bastırmanızı sağlar.

-Kolesterol ve şeker gibi hastalıkları kontrol altına alır.

-Kas ve kemiklerin güçlenmesini sağlar, özellikle kadınlarda sıklıkla görülen kemik erimesini önler.

Sağlıklı yaşamın önemli bir parçası olan yürüyüşü disiplinli bir şekilde gerçekleştirip, belirli hedefler koyarak yürümek istiyorsanız adımsayar kullanmalısınız.

Pedometreler adımlarınızı ölçüp, günlük hedefinize ulaşıp ulaşmadığınızı görmenize yardımcı olur. Yürüyüşten en verimli sonucu kullanımı çok kolay olan bu cihazlar sayesinde alabilirsiniz.

Mesilife JP-450 Adımsayar, cepte ve boyunda taşınarak kullanılan; yürünen adımı, harcanan kaloriyi ve atılan ağırlığı görebileceğiniz bir modeldir. 7 günlük hafızası bulunur.

Çeşitli markalara ait adımsayar modellerini sitemizden inceleyip karşılaştırabilirsiniz.