FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

11 Adet Meyve Sıkacağı

Katı meyve sıkacakları sağlıklı beslenmeye önem veren, meyve ve sebze tüketmeyi seven kişilerce kullanılan ürünlerden biridir. Lezzetli meyve sularının yanı sıra detoks içeceklerinin de oldukça pratik bir şekilde hazırlanabildiği katı meyve sıkacağı, sebze ve meyvelerin suyuyla posasını kısa bir süre içinde birbirinden ayırır. Özellikle elma, havuç ve salatalık gibi gıdalardan hem vitamin hem de lezzet içeriği zengin sular elde edilmektedir. Katı meyve sıkacağında hazırladığınız suları hemen tüketebileceğiniz gibi sürahilere koyarak daha sonra tüketmek üzere buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Katı meyve sıkacağında hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sağlıklı içecekler hazırlamanız mümkün. Özellikle bir yaşından küçük bebekler için çeşitli sebze ve meyveleri kullanarak hazırlayacağınız sular hem vitamin bakımından zengin hem de verilmesi kolay öğünler elde etmenizi sağlayacaktır. Kabızlık, şişkinlik gibi sorunları olan kişiler vücut sistemini hızlandıracak sebzeleri kullanarak şifalı içecekler hazırlayabilir.

Birçok markanın farklı güçte, kapasitede ve tasarımda katı meyve sıkacağı modelleri yer almaktadır. Kolay temizlenebilen, bulaşık makinesinde yıkanabilen, yüzeyde kaymadan ve kolay kullanılabilen, düşük enerji tüketimine sahip bir model tercih etmelisiniz.

Philips HR1832/40 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı, 500 ml kapasiteli meyve suyu sürahisine sahip, kaymaz ayaklı ve güvenlik kıskaçlı, 1 dakikada temizlenebilen, kısa sürede meyve ve sebze suları elde edebileceğiniz bir üründür. Mutfağınızda fazla yer kaplamaz ve kolayca saklanabilir.

Sitemizi inceleyerek ürünlerimiz arasından bütçenize ve beklentilerinize en uygun katı meyve sıkacağı modelini seçebilirsiniz