FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

12 Adet Buharlı Ütü

Ev işlerinin en zorlu ve vakit alan kısmı olan ütü, kuşkusuz tüm kadınların kâbusu. Ütü yapan herkesin bilmesi gereken ve yapıldığında zaman kazandıracak bazı püf noktaları bulunuyor.

Öncelikle ütü yaparken çamaşırları sınıflandırıp, ütüleme işlemi biten çamaşırlar için özel bir alan oluşturmakla işe başlamak gerekiyor. Ütü masasını karın hizanızda, rahat ütü yapabileceğiniz pozisyona getirin.

Yakınınızda su dolu bir sprey ve ütü bezi bulundurmanız, ütü işlemini hatasız bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Yanlış ütüleme ve kırıştırma durumunda, hatalı bölgeye spreyle su sıkıp bir süre bekleyerek yeniden ütü yapabilirsiniz. Hassas kıyafetlerinizin (sentetik, ipekli vb.)  korunması ve parlamayı önlemek için nemli bir ütü bezi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ütü yaparken yuvarlak manevralar yerine dikeyleme (ileri-geri) hareketler kullanmanız, kıyafetlerinizin ömrünü uzatacaktır. Oval hareketler giysilerinizin esnemesine ve dolayısıyla uzayıp bozulmalarına neden olur.

Her kıyafeti üzerinde bulunan etikette yer alan uygun ısıda ütülemeniz gerektiği için başta da belirttiğimiz gibi ütülenecek olan tüm kıyafetleri gruplandırıp belli bir sırayla ütülemeniz işini kolaylaştıracaktır.

Püf noktaları dışında ütüyü hızlandıran ve ütü kalitesini yükselten en önemli nokta kuşkusuz ki ütü seçimi. Buhar gücü yüksek ve kullanması kolay bir ütü tercih etmeniz kırışıklıkları zahmetsizce açmanızı sağlayacak.

Philips Azur Pro GC4889/30 Buharlı Ütü yüksek buhar performansı ve ergonomik tasarımıyla son dönemde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Philips GC4889/30 dakikada 55 gram buhar çıkışı vererek kırışıklıkların mükemmel bir şekilde açılmasını sağlıyor.

Kayma performansını yükselten 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanı, daha az su dolumu yaparak daha çok çamaşır ütülemenizi sağlayan geniş su haznesi, rahat kullanım için tasarlanmış yumuşak tutuş kollarıyla Philips GC4889/30 beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir ürün.

230 gram şok buharı ve anti kireç sistemiyle Tefal FV9787 Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü, yüksek performanslı ürünlerden biridir. 

Tefal FV5636 Turbo Pro Kireç Avcısı 2600 W Buharlı Ütü, hem su damlatmayı engelleyeln tabanı hem de çıkarılabilir kireç toplayıcısı ile ütü yaparken karşılaşabileceğiniz tatsız durumları ortadan kaldırır. Güçlü turbo buharıyla kırışıklıkları zahmetsizce açar.

Profesyonel ve sık kullanılan ütüler dışında az yer kaplayan ve şehir dışı seyehatlarde kurtarıcı olan ütüler de bulunuyor. King K748 Punto Seyahat Ütüsü katlanabilir dizaynı ile rahatça taşıyabileceğiniz bir üründür.