FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

2 Adet Masaj Aleti

Fiziksel rahatsızlıklardan çevremizde en sık rastlayabileceğimiz problemlerden biri bel ağrılarıdır. Bilgisayar başında oturarak ya da bedensel ağırlıklı işlerde çalışan kişilerde, çok sık ev işi yapılması durumunda bel ve boyun bölgelerinde kalıcı olabilecek rahatsızlıklar meydana gelir. Doğru pozisyonda oturmamak, boynu yoracak şekilde uyumak, dinlenmeden aralıksız fiziksel aktivitelerde bulunup beli ve boynu zorlayacak pozisyonlarda çalışmak hayat kalitenizi düşürecek ölçüde ağrılara ve fiziksel engellere sebep olmaktadır.

Vücudumuz gerekli özeni göstermediğimizde bazı sinyallerle zarar görmeye başladığını belli eder. Sporla desteklenmeyen yaşam biçimi, fazla ağır kaldırmak, yeterince dinlenmemek genç yaşlarda bile fiziksel rahatsızlıklar yaşanmasına neden olacaktır.

Boyun ve bel ağrısı gibi sorunlardan şikâyetçiyseniz düzenli egzersiz yapıp, bilgisayar başında çalışırken dik ve arkanıza yaslanarak pozisyon almalı, ağır şeyler kaldırmanız gerekiyorsa mutlaka çömelir pozisyonda olmalısınız. Şiddetli ağrılarınız için ilaçlar dışında destek alabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri masajdır.

Masaj aletleri ile hem günün yorgunluğunu atabilir hem de ağrılarınızı önemli ölçüde azaltıp rahatlayabilirsiniz. Düzenli kullanılan bir masaj aleti kaslarınızı gevşeterek günlük işlerinizi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır.

Unix MX-3500 Ion-Plus Masaj Aleti, 4 adet masaj başlığı ile kan dolaşımınızı hızlandırır ve gevşeterek stresinizi azaltır. Ergonomik tasarımlı ürün rahat kullanım için silikon tutma koluna sahiptir.

Diğer masaj aleti modellerini sitemizden inceleyerek istediğiniz ürünü bulabilirsiniz.