FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

3 Adet Mikserler

Krema, mayonez ve kıvamlı birçok yiyeceği hazırlamak için en çok kullandığımız ürünlerden biri mikserlerdir ve birçok kadın için miksersiz bir mutfak düşünülemez.

Keklerin, muhallebilerin en pratik yardımcısı olan mikserleri pratik bir şekilde el mikseri olarak kullanabileceğiniz gibi hazneli otomatik çırpıcı modelleri de tercih edebilirsiniz.

El mikseri tercih ederken, hız kademelerinin sayısına, aparatların kolay çıkabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. İyi bir el mikserinin kap dışına malzeme sıçratmadan karıştırma işlemi yapması gerekir. Pratik kullanabileceğiniz ve rahat saklayabileceğiniz bir mikser edinmek istiyorsanız Fakir Sierra Turbo El Mikseri’ni tercih edebilirsiniz. Fakir Sierra 4 farklı hız seviyesinde çırpma ve yoğurma işlemi yapar.

Hiç yorulmadan çırpma ve karıştırma işlemi yapmak istiyorsanız daha profesyonel ürünler seçmelisiniz. Fakir Multiplex Robot Mikser, bu yönde tercih edebileceğiniz bir üründür. 5,5 litre paslanmaz çelik karıştırma kabına sahip olan Fakir Multiplex’le çalışmak için sadece malzemeleri haznenin içine atmanız yeterli olacaktır.

Fakir Multiplex Robot Mikser, çırpma işlemlerinin yanı sıra yoğurma gibi zorlu işlemler için de kullanabileceğiniz bir üründür. Opsiyonel olarak rendeleme, kıyma ve blender aparatlarını da alabilirsiniz.

Diğer mikser modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.