FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

30 Adet Saç Kurutma Makinesi

Güzellikle ilgili en çok vakit harcanan konuların başında saç bakımı ve şekillendirme geliyor. Haftada en az 2-3 kez şekillendirilen saçların parlak ve sağlıklı görünmesi, saç bakımına gösterilen özenle doğrudan ilişkili.

Saç bakımıyla ilgili gündelik ya da haftalık olarak yapabileceğiniz bazı uygulamalarla saç sağlığınızı korumayı başarabilirsiniz.

Saçınızı her gün yıkamamak, yıkama suyunun sıcak olmaması ve son durulamayı soğuk suyla yapmak saçınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayacaktır.

Saç bakımında kullanabileceğiniz en sağlıklı maddelerden biri sirkedir. Bir miktar sirkeyi şampuanlama yapıp duruladıktan sonra saç uçlarınıza uygularsanız saçlarınızın çok daha parlak olacağını göreceksiniz.

Kurulama esnasında havlunuzun çok sert olmamasına dikkat edin, havluyu klasik olarak başınıza dolamak saçlarınızı sıkıştıracağından bu yöntemle kurulama yapmamanızı öneriyoruz.

Saçları sık sık taramak, saç diplerindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saçların daha sağlıklı uzamasını sağlar. Tarağı topsuz ve kısa fırçalı olanlarından tercih etmelisiniz.

Saç maskelerini seviyorsanız doğal yağları karıştırıp saçınıza mümkünse yatmadan önce uygulayıp boneyle muhafaza etmek ve sabah durulamak yapabileceğiniz en iyi saç bakımlarından biri olur.

Özenle bakıp sağlığını koruduğunuz saçlarınızı şekillendirmek için yüksek kalitede ürünler tercih edin.

Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi en çok tercih edilen saç kurutma makinesi modelleri arasında yer alıyor. Fakir Hairjet’in vigo başlığı ve soğuk fön ayarıyla saçlarınıza kalıcı ve hacimli şekiller verebilirsiniz.

Profesyonel modellerde ise kuaförler tarafından da sıklıkla tercih edilen Etap 3200+ Profesyonel Seri Fön Makinesi ve Etap Spectra Pro Profesyonel Fön Makinesi öne çıkıyor.

2000 saat ömürlü İtalyan AC motorlu her iki modelin de 6 hız ve sıcaklık ayarlı bulunuyor.  Saçlarınızı kolayca kurutup şekillendirebileceğiniz diğer Etap fön makinesi modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Alternatif olarak yine profesyonel kullanımlar için üretilmiş olan MegaFön Profesyonel Turbo Kuaför Fön Makinesi'ni de tercih edebilirsiniz.