Adet Vakum Makinesi

Aradığınız kriterlere göre uygun ürün bulunamadı!

Evinizde dondurucuda sık sık gıda saklıyorsanız, vakum makinesi kullanarak hem yerden tasarruf, hem de daha temiz saklama imkânı elde etmiş olacaksınız.

Vakum makineleri, bozulup çürüyebilecek ve bayatlayabilecek olan gıdaların ömrünü uzatmak için kullanılan vakum poşetlerini kolaylıkla sıkıştıran aletlerdir. Vakumlama makineleri poşetin hava almasını önleyecek ve gıdaların uzun zaman bozulmadan saklanabilmesine imkân sağlayacaktır.

Vakum poşetleri; en çok et, tavuk, balık, kuruyemiş, bakliyat, süt ürünleri gibi tazeliği önem taşıyan gıdalar için kullanılmaktadır. Bunların dışında sebze ve meyveler de vakumlama makineleri ile taze bir şekilde uzun süre saklanabilmektedir. Vakumlama poşetini doğru ve sağlam bir şekilde kapatabilmek için vakum makinesine ihtiyaç vardır.

Her mevsim yenmek istenen sebze, meyve ve deniz mahsulleri; pişirilmiş artan yiyecekler vakum makinesi ve vakumlama poşetleri ile güvenli bir şekilde saklanabilir.

Status HV500 Vakum Makinesi, dakikada 14 litre pompalama hızına sahip tek pistonlu bir üründür. 3 adet büyük, 1 adet rulo ve 1 adet geniş rulo poşetle birlikte gönderilmektedir.

Sitemizdeki diğer vakum makinesi modellerini inceleyip, aradığınız özelliklere en uygun ürünü bulabilirsiniz.