FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

1 Adet Fırın

Fırınlar mutfağın demirbaş ürünlerinden biridir. Ankastre ya da mini-midi fırınların yardımıyla birçok yemek sağlıklı ve lezzetli bir şekilde pişirilebilmektedir. Büyüklük, kullanım şekli ve fonksiyonlarına göre fırın fiyatları değişmektedir.

Ankastre fırınlar genelde büyük mutfaklarda tercih ediliyorken, mini fırınlar mutfağı küçük ya da biçimsiz olan evler için idealdir. Ufak bir mutfağınız,  geniş bir aileniz varsa ve fırın yemeklerini seviyorsanız geniş kapasiteli midi fırınları tercih etmelisiniz. Fırının iç kapasitesi fiyatı en çok etkileyen faktörlerden biridir.

Mutfağın hangi alanında kullanacağınız da fırın alırken dikkate almanız gereken koşullardan biridir. Fırının yeri görünür bir yer olacaksa mutfağın genel dekorasyonuyla uyumlu olması önemlidir. Örneğin; mutfaktaki diğer eşyalar (buzdolabı, bulaşık makinesi vs.) ne renkse alacağınız fırın da aynı renk olmalıdır. Fırının inox ya da beyaz olması da fiyatını etkilemektedir.

Seçilecek fırının pişirme özellikleriyle beraber fonksiyonları da dikkate alınmalıdır. Bu fonksiyonların neler olduğunu aşağıda sıralayacağımız ürünlerden bahsederken göreceksiniz:

Simfer 4502 Turbo Beyaz Midi Fırın, 45 litre kapasiteye ve 5 pişirme programına sahip bir üründür. Küçük aileler için idealdir.

Simfer 4503 Turbo Inox Midi Fırın’ın 6 pişirme programı bulunur ve 45 litrelik kapasitesi vardır. Her iki fırında da yoğurt yapma, buharlı temizleme, dondurulmuş gıda çözme gibi özellikler bulunur.

Simfer 4559 Dijital Turbo İnox Midi Fırın’da yukarıdaki özelliklere ilaveten ise Pop-Up denilen düğme gizleme özelliği bulunmaktadır. 45 litrelik ürün, programlanabilen ve sesli uyarı ile pisirmeyi durduran dijital saate sahiptir.

Simfer 7003 Turbo Inox Midi Fırın, 70 litrelik kapasitesiyle büyük aileler için idealdir. Fırın ısısı, saati ve süresi önceden ayarlanabildiği için eve geldiğinizde yemeğinizi hazır bulabileceksiniz. İçi ve dışı kolay temizlenebilir malzemeden üretilmiştir. Yoğurt yapma ve buharlı temizleme fonksiyonları bulunmaktadır.