FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

10 Adet Mutfak Robotu

Mutfak robotları ne iş yapar?

Yaygın olarak kullanılmayan, fakat bulunduğu mutfakta yemek yapmayı keyifli ve hızlı hale getiren mutfak robotları birçok işi siz yorulmadan halleder. Örneğin evde kek, poğaça gibi yiyecekleri hiç üşenmeden hazırlayabilirsiniz. Mutfak robotu, hamuru sizin yerinize yoğurur, kek harcını çırpar. Sizin yapmanız gereken tek şey robot haznesine malzemeleri koymak olur.

Sadece yoğurma ve çırpmayı değil; kıyma, parçalama, rendeleme, doğrama, sıkma gibi birçok önemli işlevi de paslanmaz çelik bıçakları sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tefal Masterchef Gourmet Premium Mutfak Şefi, hem şık tasarımı hem de hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip olması nedeniyle tercih edebileceğiniz mutfak robotları arasında yer alıyor.

Gourmet Premium ile mükemmel pasta kremaları hazırlayabilir, 4,6 litrelik siperli kâsesiyle sıçrama derdi olmadan tüm çırpma işlemlerini gerçekleştirebilir, 2 farklı kalınlıkta kıyma çekebilir, yoğurma dilimleme ve rendeleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Ürünün katı meyve sıkacağı özelliği ile taze meyveleri kısa sürede sıkabilir, blender özelliğiyle çorbaları pürüzsüz kıvamda inceltebilir ve smoothieler hazırlayabilirsiniz.

Diğer mutfak robotu modellerimizi incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz.