FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

45 Adet Elektrikli Süpürge

Temizlik alışkanlıkları evden eve değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte mümkün olabildiğince pratik hale getirilen işlerin başında geliyor. Her kadının ortak isteği evin uzun süre temiz kalmasıdır. Yaşam alanımızın koşulları itibariye bunu sağlamak mümkün olmasa da bazı püf noktalarıyla yaptığınız temizliği daha dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Öncelikle vakit darlığından uzun süredir temizlik yapamadıysanız ve evinizde çok fazla toz biriktiyse hep kullandığınız bezleri su ile kullanmak yerine tek kullanımlık ıslak temizlik bezlerini kullanmak size vakit kazandıracaktır. Fazla toz birikmediyse silikon içeren temizlik deterjanları kullanarak yüzeylerin daha uzun süre toza dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Çoğumuzun yaptığı ocak ve fırınlara temizlik malzemesi sıktıktan sonra bir süre bekletip silme yöntemi yer temizliğinde de etkili olacaktır. Deterjanlı suyun kısa bir süre yerde bekletilmesi, silme esnasında daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak.

İnatçı kirlere ve kireç lekelerine karşı sirkenin gücünden yararlanabilirsiniz. Temizlik suyuna katabileceğiniz gibi doğrudan kirli yüzeye de uygulayabileceğiniz sirke, hem ekonomik hem de sağlıklı bir temizleme aracıdır.

Elektrikli süpürgelerde yer alan ve birçoğumuzun kullanmadığı fırça başlıkları aslında daha ayrıntılı ve doğru temizlik yapılması için tasarlanmışlardır. Bu yüzden gereksiz görüp kullanmadığımız bu başlıkları denemekte fayda var.

Deneyin:

Fakir Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi dolap üstü ve baza altı gibi erişilmesi zor bölgeler için özel tasarlanmış aparatıyla tozları eksiksiz olarak temizlemenize imkân sağlar.

Arnica ET14300 Tesla Premium Rose Elektrikli Süpürge; 102 cm teleskopik boru, dar uçlu boru, perde fırçası, turbo fırça ve koltuklar için tasarlanmış özel aparatıyla dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Her iki süpürge modelinin de A enerji sınıfına sahip olduğunu hatırlatalım.