FİLTRELER

  • Fiyat
  • Kullanım Şekli

MARKALAR

7 Adet Vantilatör

Vantilatörler, klima olmayan yerlerde yazın sıcak günlerinin verdiği bunaltıcı etkiyi önemli ölçüde azaltan aletlerdir. Boyut ve fonksiyonlarına göre farklılık gösteren vantilatörler, en nemli ve sıcak günlerde ev ve iş yerlerinin başköşesinde yer alır.

Vantilatörlerin fazla kademeli olması, boyunun ve manevralarının kontrol edilebilmesi, şık ve sağlam duruşu önemli tercih sebepleridir.

Vantilatör kullanırken en çok çekinilen sorunlardan biri enerji tüketimidir. Bazen gece uyurken bile kapatılmayan vantilatörler fazla güç tükettiğinde elektrik faturasında büyük bir artış yaşanmaktadır. Bu yüzden vantilatör alırken enerji tasarruflu ürünler tercih edilmelidir.

Fakir VC 20 S 16"3 Kademeli Vantilatör, hem şık hem de enerji tasarruflu oluşuyla öne çıkan bir modeldir. 2 saatlik zamanlayıcılı ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir borusu 120 cm’den 135 cm’e kadar uzatılabilir. 55 watt elektrik harcayarak, yüksek gelen faturalar için endişe etmenizi önler.

Fakir TVL 100SR Uzaktan Kule Tipi Vantilatör, üç ayrı modla ve düşük ses seviyesiyle çalışır. Çok fonksiyonlu uzaktan kumandası ve LED gösterge paneli vardır. Yatay ve dikey salınımlı ürün 8 saat zaman ayarına sahiptir.

Ürünleri ayrıntılı olarak inceleyip hem görüntü hem de performans anlamında beklentilerinize ve bütçenize en uygun vantilatör modellerini sitemizde bulabilirsiniz.