FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

16 Adet Buhar Kazanlı Ütü

Kalabalık bir aileniz varsa, sık sık çamaşır yıkıyorsanız, ütü işleriniz minimum 2 saat sürüyorsa buhar kazanlı ütü kullanmak size büyük bir kolaylık ve zaman kazandıracaktır.

Buhar kazanlı ütüler, buharlı ütülere göre daha fazla yer kapladığı için kullanıcıların tercih aşamasında çekimser yaklaştığı ürünlerdir.  Ancak buhar kazanlı ütülerin birçok noktada diğer ütülere kıyasla avantajlı olduğu söylenebilir.

Bu avantajların ilki bilindiği üzere buhar kazanlı ütülerin diğer ütülerden kat kat daha yoğun buhar çıkışı yapması ve dolayısıyla kırışıklıkları çok daha kısa sürede açmasıdır. Buharlı ütüyle 2 saatte bitirdiğiniz çamaşırları buhar kazanlı ütüyle bir saate yakın bir sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Buhar kazanlı ütünün bir diğer önemli özelliği sürekli su doldurma problemini ortadan kaldırmasıdır. Su kapasitesi geniş olduğu için kazanı dilediğiniz miktarda doldurup kullanabilir ve ara vermeden ütü yapabilirsiniz.

Buhar kazanlı ütülerin, genellikle az parça ütü yapılan evlerde kullanmak için pratik olduğunu söyleyemeyiz. Kazandaki suyun kullanılabilir duruma geçmesi için bir süre beklemek gerekir ki bu bir tişört ya da bir gömlek ütüleyip giymek isteyen bir kullanıcı için ekstra bekleme süresi anlamına gelir. Bu yüzden daha önce belirttiğimiz gibi buhar kazanlı ütüler düzenli çamaşır yıkanıp ütülenen evler için avantajdır.

Philips GC9650/80 Buhar Kazanlı Ütü, kazanlı ütü kategorisinde kullanıcılara farklı avantajlar sunan yüksek performanslı ürünlerin başında geliyor.

Akıllı çip teknolojisine sahip Philips GC9650/80, ütülenebilir tüm kıyafetlerde yanmazlık garantisi verir. Pek çok kumaşı sıcaklık ayarı yapmadan güvenli bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

Philips GC9650/80’in kazan haznesi çıkartılabilir özelliktedir. Musluk suyuyla dâhil kolayca dolum yapabilir ve 2 saat aralıksız kullanabilirsiniz.

Philips GC9650/80 Buhar Kazanlı Ütü, ECO moduna sahiptir. Bu özellikle bütün kıyafetlerinizi ütülemeye yetecek miktarda buhar kullanır. Güvenli taşıma kilidiyle ütünün tabana sabitlenmesi böylece kayma riskinin ortadan kalkması sağlanır.

Tefal GV9560 Pro Express Ultımate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü, güçlü buhar kapasitesi ve kireç önleyici sistemiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ütüdür.