FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

24 Adet Ankastre Ocak

Mutfağımızın en önemli aletlerinden olan ocağın, sık kullanılan bir ürün olması nedeniyle iyi değerlendirme yapılarak seçilmesi gerekir. Mutfağın yapısına göre ankastre ya da set üstü olarak seçilmesi gereken ocakların malzemesi de fonksiyonları da iyi değerlendirilmelidir.

Cam malzemeden üretilmiş ocaklar mutfağınıza şıklık katmakla beraber hassas olduklarından dolayı hem dikkatli kullanılması hem de özel olarak temizlenmesi gereken ürünlerdir. Her pişirme işleminden sonra günlük olarak ve belirli aralıklarla cam yüzeye zarar vermeyecek kimyasallar içermeyen malzemelerle temizlenmelidir. Bunun için en uygun ürünlerden biri beyaz sirkedir.

Ocakların her gözü ayrı ızgaralarla korunabildiği gibi, tek ya da çift gözlü ızgaraya sahip ocaklar da bulunmaktadır. Izgaralar kolay temizlenebilir dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

Luxell 40 TAHDF Siyah Ankastre Cam Ocak, hem şık tasarımı hem de kullanışlı olması nedeniyle tercih edebileceğiniz ocak modelleri arasında yer almaktadır. Doğalgazlı olan ürünün gaz emniyet sistemi bulunur ve otomatik çakmaklı 4 gözü de gazlıdır. Ocağın ızgaraları ve kapakları emaye malzemeden üretilmiştir.

İstediğiniz renkte diğer ankastre ocak modelleri için sitemizi inceleyebilir, bütçenize ve beklentilerine en uygun ürünü bulabilirsiniz.