FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

8 Adet Saç Maşaları

Saç şekillendirme aletleri saçlarımıza evde kolayca dalga ve bukle yapabilme imkânı sağlar. Doğru uygulayarak saçlarını saç maşası ile kolayca şekillendirebilirsiniz.

Saçınıza maşa yaparken şu adımları izleyerek kalıcı dalgalar elde edebilirsiniz:

-Öncelikle dalgalarınızın kalıcı olması için yeni yıkanmış saçlarınızın kuru, saç maşanızın yeterince ısınmış olması gerekiyor. Nemli saçların bukle tutması zordur.

-Saçlarınızın tümünü tepeden toplayıp tutam tutam maşa yaparsanız doğal bir görünüm sağlarsınız.

-Daha belirgin ve sık bukleler için saçlarınız açıkken maşa yapın. Maşayı dik ve aşağıya doğru tutun, eşit parçalar alın ve şekillendirmeye alt kısımlardan başlayın.

-Saçınızı sabitlemek için tüm saçın bitmesini beklemenize gerek yok. Her tutamdan sonra sprey sıkarak işinizi garantiye alın.

-Maşa işlemi bittikten sonra küçük düzeltmelerle saça son şekli verebilirsiniz. Bukleleri parmaklarınızla daha ince tutamlara ayırabilir ya da önce doğru atıp kabartarak hareketlendirebilirsiniz. Son şekillendirme işlemi de bitince bir kez daha spreyleme yapmalısınız.

Kullandığınız saç maşasının saçınıza zarar vermemesi için seramik yapıda maşalar tercih edin. Fakir Estelle 25 mm Saç Maşası, 200 dereceye kadar ısınabilen seramik kaplı bir üründür. Saçı yıpratmaz ve elektriklenmesine neden olmaz.

Fakir Estelle dışında diğer saç maşası modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.