FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

4 Adet Fritöz

Evlerde yapılan en lezzetli fakat en uğraştırıcı yemeklerin başında kızartmalar gelir. Klasik yöntemlerle yapılan kızartmalar hem kokusu hem de temizliği bakımından kullanıcılar için dezavantajlıdır.

Kızarmış yiyeceklerin ve bu yiyeceklerin katıldığı yemeklerin lezzeti bir başka olduğundan, evlerde sıklıkla kızartma yapılmaktadır. Fritözler kızartmadan vazgeçemeyen evlerde hem temizlik hem de sağlık bakımından büyük avantaj sağlamaktadır. Tencerelerde yapılan kızartmalarda bol miktarda yağ kullanmak gerekiyorken, fritözlerde bir kaşık yağ ile aynı lezzette kızartma yapabilmek mümkün. Kızartma yerken sağlığını da korumak isteyen kişiler için fritöz vazgeçilmez ürünlerden biri olacaktır.

Fritözlerin büyüklüğü, kullanılacak evdeki kişi sayısına ya da kızartma yapılma sıklığına göre değişmelidir. Kapasitesine ve pişirme özelliklerine göre farklı çeşitlerde fritözler bulunmaktadır. Farklı yiyeceklere göre ısı ayarları mevcut olan modeller ürünü daha geniş kapsamlı olarak kullanmanızı sağlar.

Fritöz seçiminde bir diğer önemli nokta temizliktir.  Çıkartılabilen parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olması gerekir. Özellikle haznenin çıkartılabilir olması temizleme sırasında avantaj sağlayacaktır.

Tefal Actifry Fritöz, parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz, 1 kg pişirme kapasitesine sahip, 1 kaşık yağ ile çeşit çeşit yemek pişirebileceğiniz kapasitede bir üründür. Şeffaf cam kapak, çıkartılabilen zamanlayıcı saat ve dönen pedallı homojen pişirme sistemiyle rakipleri arasında öne çıkar.

Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer Fritöz çok az yağ kullanarak ya da hiç yağ eklemeden kullanabileceğiniz bir fritöz modelidir. Kızartma dışında birçok farklı pişirme yöntemini kullanabileceğiniz Airfryer ile yiyecekleri 30 dakikaya kadar sıcak tutma imkânınız bulunuyor.

Bütçenize ve beklentilerinize uygun fritöz modelini sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz.