FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

14 Adet Ütü Masası ve Aksesuarları

Ütü işlerinde ütü seçimi kadar ütü masasının da önemi büyüktür. Sağlam bir ütü masası kullanıyor olmak hem güvenlik hem de yapılan ütünün kalitesi açısından önem taşır. Ütü masası tercih ederken ve kullanırken bazı noktalara dikkat edilmelidir.

Öncelikle masayı ütü işlemine hazırlarken karın hizanızda olmasına dikkat edin. Ütüyü oturarak yapacaksanız ütü masası, ne çok yukarıda ne de fazla aşağıda olmalı. Ütüyü rahatlıkla sürdürebileceğiniz pozisyonda olmanız daha az yorulmanızı sağlayacaktır.

Ütü masasının pozisyonu kadar masada kullanılan kumaşın kalitesi ve temizliği de önemlidir. Kalın kumaşla kaplanmış olmasına ve kumaşın lekesiz olmasına dikkat edin; küçük bir leke bile temiz çamaşırlarınızı kirletip yıkama işleminin boşa gitmesine neden olabilir.

Püf noktası: Kılıfın altından tüm masayı kapsayacak şekilde alüminyum folyo kaplarsanız ütü işleminiz daha çabuk ve verimli olacaktır. Alüminyum folyonun ısıyı yansıtma özelliği vardır ve bir tarafı ütülerken bu özellik sayesinde diğer tarafın da ısıdan etkilenmesini sağlayacak, kırışıklıkları daha rahat açacaksınız.

Ütü masası alacaksanız, sağlamlığıyla birlikte işlevsel olmasına da önem gösterin. Ayrıntı olarak görebileceğiniz bazı özelliklerin ütü esnasında işinizi daha pratik hale getireceğini unutmayın.

Gazella TS GZM 900L Squad Ev Tipi Ütü Masası, çamaşırlık ve küçük kol aparatıyla desteklenen, çocuk güvenlik kilidi ve kolay ayarlanabilir yükseklik tertibatıyla rahat ütü yapmanıza imkân sağlayacak ürünlerin başında geliyor.

Diğer Gazella ütü masası modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.