FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

34 Adet Kahve Makinesi

Geleneksel değerlerimiz arasında en çok benimsediğimiz lezzetlerden olan Türk kahvesi gelişen teknolojiyle günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Peki, ideal Türk kahvesi nasıl pişer?

İster cezve ile ister kahve makinesi ile olsun, lezzetli ve bol köpüklü kahve pişirmenin yolu bazı önemli detaylardan geçiyor.

Öncelikle kahveyi ne şekilde pişirdiğinizle birlikte nasıl sakladığınız da önemli. Kahvenin lezzetini ve aromasını muhafaza edebilmesi için kapalı ve nemsiz bir ortamda saklanması gerekiyor. Kahveyi doğru saklayamaz ve tazeliğini koruyamazsanız ne yaparsanız yapın kahvenin lezzeti istediğiniz gibi olmayacaktır.

Taze olarak muhafaza edilen kahvenin pişirilme aşamasında her fincan için tepeleme bir tatlı kaşığı ölçeğiyle kullanılması gerekir. Suyu fincanı tam doldurmayacak şekilde ve mutlaka soğuk olarak kullanın. Sıcak olan su, kahvenin tadını ve rengini aktaramadan kaynayacağı için kahve lezzetli olmaz. Ayrıca soğuk su, Türk kahvesinin daha köpüklü olmasını da sağlayacaktır.

Pişen kahvenin köpüğünü eşit olarak dağıttıktan sonra kalan kahveyi bir miktar daha pişirin. Fincanda daha fazla köpük olmasını istiyorsanız kahveyi boşaltırken cezveyi biraz yukarda tutun.

Evinizde çok misafir ağırlıyor ve sık sık Türk kahvesi pişiriyorsanız tek seferde 8 fincan kahve elde edebileceğiz iki hazneli Fakir Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi kurtarıcınız olacak. Dokunmatik kontrol paneline sahip Fakir Kaave Dual Pro ile yaptığınız her işlem için ışıklı ve sesli uyarı alıyor, kullanacağınız kahve fincanı için boyut seçebiliyorsunuz.

Ürün, kahvenin taşmasını önleyen Luminasense teknolojisine sahip ve susuz çalışmaya karşı korumalı.

Diğer Fakir Kaave modellerini ve Fakir Kaave Dual Pro renklerini sitemizden inceleyebilir, beklentilerinizi karşılayacak kahve makinesi modelini bulabilirsiniz.

Tefal Köpüklüm Türk Kahve Makinesi, akıllı sensör sistemine sahip, iki farklı pişirme fonksiyonuyla kahve pişirebileceğiniz bir üründür. Premium dizanynı ve güvenli temizlenebilme özelliğiyle dikkat çekmektedir.