FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

108 Adet Termos ve Matara

Termos kullanmayı alışkanlık haline getirmek için birçok nedeniniz var. Termoslar günlük hayatımızda ve seyahatlerde en önemli kurtarıcılarımızdan biri. İşte termosları hayatımızın bir parçası haline getirmek için sıralayabileceğimiz bazı sebepler:

-Kahve tüketmeden kendine gelemeyen bir çalışansanız, muhtemelen karton bardaklı kahvelere her gün yüklü miktarda para ödüyor olmalısınız. Her sabah dışardan kahve satın almak yerine, kahvenizi 10 dakika ayırarak evde kendiniz hazırlayabilir ve termosa boşaltıp işe götürebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz sıcaklıkta muhafaza edebildiğiniz sabah kahvenizi yüksek miktarda ücretler ödemeden elde edebileceksiniz.

-Düzenli sıcak yemek yemek istiyor ve imkan bulamıyorsanız yemek termosu kullanarak her türlü sıcak yemek ve çorbayı yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde sıcak yemekler yiyebilirsiniz. Yemek termosları aynı zamanda çocuklu aileler için de kurtarıcı çözümlerden biridir. Dışardayken bebeklere yedirmek için uygun ya da sağlıklı bir şey bulunamaması ihtimaline karşın termos kullanmak iyi bir alternatif olacaktır.

-Plastik madde kullanımının insan ve çevre sağlığına verdiği zarar artık herkesçe biliniyor. Günlük hayatınızda şişe su kullanıyorsanız, tavsiyemiz cam şişe ya da termos edinmeniz. Suyu plastik şişelerde tüketmeniz sağlığınıza ciddi zararlar veriyor. Özellikle yaz aylarında düzenli soğuk su tüketiminin artmasıyla beraber termos kullanımına olan ihtiyaç da artıyor. Masanızda geniş kapasiteli bir termos bulundurmanız hem sağlıklı hem de pratik bir çözüm olacaktır.

-Aynı şekilde uzun seyahatlere çıkacaksanız yolda size eşlik edecek bir termosunuz olmalı. Kamp ve tur gezisi gibi aktivitelerin de vazgeçilmezi haline gelen termosunuz, yol boyu en çok kullanacağınız malzeme olacak. Bu yüzden sırt çantası kullanmalı, sağlam ve güçlü bir termos edinmelisiniz.

Düzenli bir termos kullanıcısı olacaksanız ya da düzenli seyehat eden ve kamp yapan biriyseniz Stanley’in farklı kapasite ve modeldeki termosları mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Stanley 1,9 Lt Klasik Vakumlu Termos, özellikle doğa gezginlerinin tercih ettiği geniş kapasiteli bir seyahat termosudur. Sağlamlık konusunda iddialı olan Stanley, birçok ürününde olduğu gibi bu üründe de ömür boyu garanti veriyor.

Stanley 0,71 Lt Adventure Vakumlu Yemek Termosu ile kışın sıcak yemekler, yazınsa soğuk yiyecekler tüketmek istediğinizde 15’er saatlik soğuk ve sıcak korumasıyla önemli yardımcılarınızdan biri olacak.

Diğer Stanley termos modellerini sitemizden inceyelebilirsiniz.