FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

2 Adet Saç Şekillendirme Seti

Saç şekillendirici cihazlar günlük hayatta kadınların pratik bir şekilde hazırlanıp evden çıkmalarını sağlayan en önemli kişisel bakım ürünlerinden birisi oldu. Kuaförde beklemeyi sevmiyorsanız düzleştiriciler ve saç maşalarının yardımıyla saçlarınıza kısa sürede şekil verebilirsiniz.

Şekillendirme yapacağınız ürünlerin saçınıza zarar vermemesine ve ürünü kullanmadan önce koruyucu uygulamaya dikkat etmelisiniz. Yıkama işleminden sonra iyi bir şekilde kuruttuğunuz saçlarınızı düzleştirici ya da maşa ile yarım saatten az bir süre içinde dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Şekillendirme işlemini tamamladığınızda saç spreyi yardımıyla saçlarınızın dalgasını ya da düzlüğünü sabitleyebilir, kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Saçlarınızı press şeklindeki aletlerle veya taraklarla düzleştirebileceğiniz gibi farklı kalınlıkta maşalarla istediğiniz oranda dalgalı ya da bukle yapabilirsiniz. Yüksek kalınlıktaki maşalar saçınıza daha doğal dalgalar vermenizi, ince maşalar ise kıvırcık görünümde şekiller elde etmenizi sağlar.

Saçlarınızı hem dalgalı hem de düz kullanmayı seviyorsanız ve farklı şekillerde dalgalar yapacaksanız set ürünler kullanmanız avantaj sağlayacaktır. Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti ile saçınıza istediğiniz kalınlıkta dalga verebilir ve istediğiniz doğallıkta düzleştirme sağlayabilirsiniz.

Fakir Pixie’nin 5 farklı şekillendirme maşası ve düzleştirici plakaları yer alıyor. Yani tek bir ürün alıp saçınıza farklı farklı şekiller verebilme imkânına sahip oluyorsunuz. Ürünün saçlarınızı şekillendirirken elektriklenip yıpranmasını önlemek için seramik turmalin kaplı plakası ve maşaları bulunuyor. Çabuk kullanım için 200 dereceye kadar hızla ısınabiliyor.

Saçlarınızı kolayca dışarıya çıkmaya hazır hale getirecek saç şekillendirme seti modelleri için sitemizdeki diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.