FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

7 Adet Saç Sakal ve Tüy Makineleri

Kişisel bakım, kadınları ilgilendirdiği kadar erkeklerin de uygulaması gereken bazı kuralları içerir.

Erkekler için kişisel bakım denildiğinde cilt, saç ve sakal bakımı gelir. El ve cildin nemli tutulması, özellikle tıraştan sonra yüzün mutlaka alkolle temizlenip nemlendirilmesi gerekir.

Tıraş ve sakal bakımı, erkekler için en önemli kişisel bakım uygulamalarının başında gelmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte tıraş makinelerinin sağladığı rahatlık ön plana çıkmaya başlamıştır.

Pratik olarak kullanılabilen pilli cihazlarının yanı sıra, şarjla kullanılabilen daha kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip tıraş makinesi modelleri de bulunuyor.

Philips BG105/11 Erkek Vücut Bakım Tıraş Makinesi, vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilen ve kesme işlemi sırasında deriye zarar vermeyen pilli bir üründür. Duşta kullanılabilen ve yıkanabilen cihaz, ıslanırken tutuş hakimiyeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Philips S5420/06 AquaTouch Tıraş Makinesi ise diğer makinelerden farklı bir başlık yapısına sahip. Yuvarlak köşeli başlıklar cildi yıpratmadan pürüzsüz bir tıraş deneyimi sunuyor. Ürün 1 saat şarj süresi ile 45 dakika çalışabiliyor.

Burun kılı almak ve favorileri düzeltmek için Fakir 3-Touch Kulak & Burun Kılı Temizleme, Kaş ve Favori Şekillendirme Cihazı kullanılabilir. Bu cihaz burun kıllarını alınırken yaralanma riskine karşı korur. 3 farklı yıkanabilir başlığa sahiptir.

Saç düzeltme işlemine de imkan veren daha geniş kapsamlı ürünler de bulunuyor.  Philips 7000 Serisi MG7710/15 Multigroom 12 in 1 Erkek Bakım Kiti’nin saç, vücut ve yüz için 12 ayrı başlığı bulunuyor. Bu çok kapsamlı setle sakal ve saç tıraşı istenilen keskinlikte yapılabiliyor.

Erkek kuaförlerin sıklıkla tercih ettiği Moser 1400-0278 Profesyonel Saç Kesme Makinesi ise yüksek kalite çelikten üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Diğer erkek kişisel bakım ürünü modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.