FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

2 Adet Merdivenler

Merdivenler ev ve iş yerlerinde kullanılan önemli yardımcı aletlerden biridir. Perde asmadan, ampul değiştirmeye, boya-badanadan eşya kaldırıp indirmeye kadar birçok ev işinde merdiven desteğine başvururuz.

İhtiyaç ve kullanım alanına göre farklı boyut, basamak ve işlevlerde merdivenler bulunmaktadır. Büyük ve fazla basamaklı merdivenler genelde depo ve iş yerlerinde kullanılır.

Evlerde ise daha ufak boyutta, genelde sandalye tipi olarak adlandırılan; kolay katlanıp saklanabilen merdivenler tercih edilmektedir.

Merdiven alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ürünün sağlam ve paslanmaz malzemeden yapılmış olmasıdır. Evinizin büyüklüğüne göre merdivenin kapladığı alanı da dikkate almalısınız. Kısa ve katlanır merdivenler hem işinizi görecek hem de az yer kaplıyor olması nedeniyle size zorluk çıkarmayacaktır.

Gazella Upm 243 UpN Up Alüminyum 3 Basamaklı Merdiven, hem boyutu hem de sağlamlığıyla güvenle kullanıp kolayca saklayabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Dengesi, özel alüminyum malzemesi ve kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkan Gazella Merdiven’in detay özelliklerini ve diğer merdiven modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.