FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

4 Adet Çamaşır Askılıkları

Ev işlerinde yaşanan ortak problemlerden biri kırışık çamaşırlardır. Çamaşır ne kadar kırışıksa ütüsü o kadar zorlaşır. Kırışıklıkların önüne tamamen geçmek mümkün olmasa da dikkat edilecek birkaç püf noktasıyla ütü aşamasını daha kısa tutabilirsiniz.

Çamaşırlarınızı yıkarken mümkün olduğunca kısa programlar kullanmalı, yüksek derecelerden kaçınmalısınız. Sıcaklık yükseldikçe çamaşırın kırışma miktarı artar.

Bunun yanında makineyi çok fazla doldurmamak, özellikle geniş çamaşırları (çarşaf vb.) katlayarak makineye atmak sizi ütü aşamasında zorlayacak olan kırışıklıkların önüne geçecektir.

Yıkama işlemi sona erdiğinde çamaşırları makinede bekletmeden kısa süre içinde çıkartmalı; kurutma işlemi yapacaksanız ayarlamayı dolap kuruluğunda değil, çamaşırları hafif nemli bırakacak programlarla gerçekleştirmelisiniz. Kurumuş çamaşırları makineden çıkartırken katlayıp düzgünce sepete istifleyin ve mümkünse ütü için uzun süre beklemeyin.

Islak çamaşırları makine ile değil asarak kurutacaksanız, mandalı çamaşırın ince kısımlarına iliştirmelisiniz. Evde çamaşır odanız varsa çamaşır askılığı ile mandal kullanmadan çamaşır asabilirsiniz. Bu şekilde mandal izinin inatçı kırışıklığını açmak zorunda kalmazsınız.

Kış aylarında yağışlı havalarla birlikte dışarda çamaşır kurutma işlemi yapmak zorlaşmaktadır. Bu yüzden işlevsel bir çamaşır askılığı edinmelisiniz.

Gazella HND253 Hangn Dry Teleskopik Kanatlı Alüminyum Çamaşırlık, sağlam ve dengeli yapısıyla; güneş ışınlarına dayanıklı malzemesi ve genişleyebilir mekanizmasıyla kışın çamaşır kurutma işlerinizde size kolaylık sağlayacak.

Diğer çamaşır kurutma askılığı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.