FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

8 Adet Ütü Masaları

İyi ütülenmiş kıyafetler için kaliteli bir ütüyle beraber sağlam bir ütü masasına da ihtiyaç vardır. Kontrol dışı düşmeyen, örtüsü kaymayan, boyu ayarlanabilir ütü masaları ütüyü daha güvenli ve daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlar.

Ütü masaları örtüsü kaymayan sabit kumaşlarla kaplı olmalıdır. Kayan kumaşlar ütülenecek kıyafetlerde iz kalmasına ve dolayısıyla kıyafetlerin kötü görünmesine neden olur.

Ütü masalarının her boya uygun olarak ayarlanabilmesi rahat ve sağlıklı ütü yapılabilmesi anlamına gelir. Boy mekanizmasının güvenli bir şekilde kilitlenebiliyor olması, masanın kayıp istenmeyen kazaların yaşanmasını önler.

İyi bir ütü masası iyi bir denge sistemine sahip olmalı, katlanıp saklanması kolay yapılabilmelidir.

Gazella SM GZM 900 S Squad Standart Ütü Masası, maksimum denge imkanına sahip, çocuk emniyet kilitli, ütü yerleştirme platformu, paslanmaya karşı dirençli malzemeden yapılmış bir üründür. 

Gazella SM GZM 800 DS Duty Ütü Masası, katlandığında dar boşluklara yerleştirilebilen; geniş ütüleme yüzeyine sahip kullanışlı ürünlerden biridir.

Diğer ütü masası modellerini sitemizden inceleyip, özelliklerini kıyaslayabilir, hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ürünü bulabilirsiniz.