FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

18 Adet Tost & Waffle Makinesi

Tost makineleri çalışanların ve tek başına yaşayanların en sevdiği mutfak aletlerinin başında geliyor. Hem pratik hem de kısa sürede doyurucu atıştırmalıklar hazırlayabilmesi nedeniyle tost makinesi mutfakların başköşesine yerleşmiş durumda.

Sadece yalnız yaşayanlar değil, çocuklu kalabalık aileler de tost makinesini sıklıkla kullanıyor. Bu yüzden tost dışında ızgara da yapabilen geniş kapasiteli tost makineleri oldukça revaçta.

İşlevsel ve geniş kapasiteli bir tost makinesi arayışınız varsa Arzum AR2023 Grandia Paslanmaz Çelik Izgara ve Tost Makinesi hem şık tasarımıyla hem de kullanım rahatlığıyla aday listenizin ilk sıralarında yer alabilir. Arzum AR2023 ile 6 adet tost pişirebilir, ızgara yapabilirsiniz. Isısını kademeli olarak ayarlayabileceğiniz ürün çıkarılabilir plakalarıyla rahat temizlik imkanı sunuyor.

Arnica Tostit Maxi Granit Izgaralı Tost Makinesi de 5 farklı ısı ayarıyla tost ve ızgara yapabileceğiniz bir ürün. Yanmaz yapışmaz özellikteki granit plakaları yağ toplama haznesine sahiptir ve kolay temizlenebilir.

Diğer markalara ait tost makinesi modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Waffle hemen herkesin sevdiği enerjiyi yükselten tatlılardan biridir. Waffle keyfini sadece dışarda değil waffle makinesi ile istediğiniz an evde de yaşayabilirsiniz. Fakir Bouncy Waffle Makinası kolaylıkla waffle hazırlayabileceğiniz pratik bir alettir; kek karışımını sadece hazneye dökerek kısa sürede waffle pişirebilirsiniz. Sadece yemesini değil pişirmesini de keyifli hale getiren waffle makinesi kolay temizlenebilir yapışmaz plakaları ile işinizi kolaylaştıracak.