Adet Tava & Tava Setleri

Aradığınız kriterlere göre uygun ürün bulunamadı!

Tavalar; mutfakta yemek pişirirken en çok kullandığımız aletlerin başında gelir. Yemeğin lezzetini ve başarısını tavanın kalitesinin belirlediğini söyleyebiliriz. İyi bir tava hem yemeğin eşit bir şekilde pişmesini, hem de yapışma yapmayarak temizliğin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Titanyum, teflon, çelik, granit, döküm, seramik vb birçok tava çeşidi bulunmaktadır. Her tavanın ayrı ayrı kullanım avantajları bulunur. Tencerelerde olduğu gibi tavalarda da hem kolay temizlenebilir hem de sağlığı olumsuz etkilemeyecek malzemede ürünler seçilmesi önemlidir.

Her yemeğe uygun tava çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin et sote için granit ya da döküm tavalar seçmek uygun olacaktır.

Tava modellerinde son dönemde en çok tercih edilen ürünlerden biri titanyum tavalardır. Titanyum doğal ve uzun ömürlü bir malzeme olduğu için, en güvenli pişirme gruplarından biridir. Titanyum tavalarda yağ kullanmadan birçok yiyeceği lezzetinden ödün vermeden pişirebilirsiniz.

Yapışmazlık özelliğinin yüksek kalitede olması hem kolay pişirme hem de kolay temizleme yapılabilmesine imkân sağlar. Titanyum tavaların uzun yıllar kullanılabildiği tespit edilmiştir.

Tefal Talent Pro 20 cm + 28 cm Titanium Tava Seti ile uzun yıllar sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Büyük pişirme yüzeyine sahiptir ve her ocakla uyumludur.

Titanyum tavalarla beraber tüm tava modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.