Adet Su Sebili ve Aksesuarları

Aradığınız kriterlere göre uygun ürün bulunamadı!

Pratik olması nedeniyle su sebili iş yerleri ve evler için önemli aletlerden biridir. Kalabalık ortamlarda hem su içmek hem de kahve/poşet çay gibi içeceklerin kısa sürede yapılabilmesi için su sebili kullanmak en iyi seçimlerden biri olacaktır.

Su sebillerinin düzenli olarak bakımı yapıldığında hijyenini korumak mümkündür. Temizliği aksatılan sebiller koku yapabilir ve mikrop oluşumuna neden olur. Su sebillerinin bakımı özel olarak yaptırılabildiği gibi, evde bulunan malzemelerde de kolayca yapılabilir. Evde temizlik işlemi yapılacaksa sebilin üstü boşaltıldıktan sonra hazneye sıcak su ve temizlik malzemesi konularak bir saat bekletilmesi ve sonrasında musluklardan bu suyun boşaltılması gerekecektir. Sebilin iyi bir şekilde arınabilmesi için birkaç kez su doldurulup boşaltılmalıdır.

Su sebilinin malzemesi, göstergesinin dijital olup olmaması, sıcak su kapasitesi gibi detaylar sebilin fiyatını etkileyen özelliklerdir. Arıtma özelliğinin olması ve tasarımı sebilin fiyatını arttıran özelliklerdir. Satın alacağınız sebili, bütçenize göre yukarıda saydığımız özelliklerine göre belirleyebilirsiniz.

Simfer SB2606 3 Musluklu Su Sebili, hem sıcak hem soğuk hem de normal sıcaklıkta su alabilmenizi sağlayan üç ayrı musluğa sahiptir. Kullanımı kolaydır, su boruları koku yapmaz. Kullanımıyla olduğu kadar rengi ve tasarımıyla da dikkat çeken Simfer SB2606, 1,1 litrelik sıcak su kazanına sahiptir.

Sitemizdeki tüm su sebili modellerini inceleyerek istediğiniz ürünü bulabilirsiniz.