FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

2 Adet Nem Alma Cihazı

Nem alma cihazı hem sağlık açısından hem de bazı ortamların (depo, kütüphane) korunabilmesi için, kullanılması önemli cihazların başında geliyor. Bu cihazlar ortamdaki nemin belirli yoğunluğun üstüne çıktığı durumlarda fazla nemi alır ve nemin verebileceği olası zararları önler.

Kütüphane vb ortamlarda nemi tamamen yok etmeye yönelik olarak tasarlanan cihazlar dışında, ev ve ofislerde hem eşyaların zarar görmemesi; hem de romatizma, astım gibi hastalıklara sahip kişilerin sağlığını olumsuz etkilememesi için de nem alma cihazı kullanılır.

Evinizde herhangi bir şekilde rutubet varsa, kapalı olarak çamaşır kurutuyorsanız, eklem rahatsızlığınız varsa, evde nemden zarar görebilecek kıymetli eşyalarınız bulunuyorsa mutlaka nem alma cihazı kullanmanızı öneririz.

Küflü evlerde mobilyalar ve perdeler, duvarlar ve pencere doğramaları büyük ölçüde zarar görür. Nem alma cihazları, bu olumsuz etkinin önüne geçerek duvarların ve tavanların kuru kalmasını sağlar, böylelikle pahalı eşyalarınız rutubetten korunmuş olur. Ayrıca rutubetli ortamların ısınması daha zor olduğundan nem alma cihazı kullanarak ısınma masrafınızı da düşürmüş olursunuz.

Kingpost DQ10 E Nem Alma Cihazı, hem kendi sağlığınızı koruması hem de ortamdaki eşyaların ömrünü uzatması sebebiyle tercih edebileceğiniz; ev ve ofisler dışında su deposu, bodrum, mahzen, kütüphane, kiler gibi ortamlarda da kullanabileceğiniz bir üründür. Gürültüsüz çalışır ve tasarruf etmenizi sağlar. Çalıştığı ortamın sıcaklığını 1 derece yükseltir.

Hem verimlilik sağlayabileceğiniz hem de sağlığınızı korumanızı sağlayacak diğer nem alma cihazı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.