FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

125 Adet Kozmetik & Sağlık & Bakım

Günlük hayatın bir parçası haline gelen kişisel bakım, gelişen teknolojik aletlerle kuaföre gitmeye gerek kalmadan evde rahatlıkla yapılabiliyor. Erkek kişisel bakım grubunda en çok kullanılan ürünlerin başında saç-sakal kesme ve düzeltme aletleri geliyor. Tıraş makinesinin kalitesi, özellikle düzenli tıraş olması gereken kişiler için önemli bir unsur. Makinenin hızı, gücü gibi özelliklerinin yanı sıra paslanmaz çelik ve suda yıkanabiliyor olması zamandan ve enerjiden tasarruf anlamına geliyor. Bu yüzden tıraş makinesi seçerken birçok etkeni göz önünde bulundurmak gerek.

Sakal tıraşının yanında çabuk uzayan saçların toparlanması ve düzeltilmesi işlemi için de pratik ve birçok avantaj vadeden ürünler tercih ediliyor. Kablosuz kullanmak isteyen kullanıcılar için şarjlı, şarjla uğraşmak istemeyen kullanıcılar içinse kablolu aletler mevcut. Saç kesimi için ayrı, sakal tıraşı için ayrı ürünler seçebileceğiniz gibi hepsini bir arada bulabileceğiniz alternatif aletler de tercih edebilirsiniz.

Fakir Stubby Saç Şekillendirme Cihazı, şarjlı kullanım imkânı veren ve farklı sakal görünümlerini seçerek tıraş olabileceğiniz bir alettir. 45 derece açılı bıçakları ile sakal, saç ve bıyık için en iyi kesim performansını sunar. Bıçaklar paslanmaz çeliktir ve yıkanabilir.

Fakir Ultracare Pro All In On Erkek Bakım Kiti, 6 farklı kesici başlığa sahip geniş kapsamlı bir set üründür. Saç kesim, vücut tıraşı, kulak & burun kılı temizleme, favori & ense, yüz tıraşı ve hassas detay başlığı yer alır. 60 dakika kablosuz olarak kullanılabilir.

Moser 1591-0062 Chromini Pro Kablosuz Saç Kesme Makinesi, profesyonel kullanım için ideal bir cihazdır. Ses azaltıcı motoruyla kullanıcıyı rahatsız etmez ve istediğiniz şekli güvenli bir şekilde verebilmenizi sağlar.

Moser, Philips ve Fakir marka erkek kişisel bakım ürünlerini sitemizden inceleyip kıyaslayabilir beklentinize en uygun ürünü seçebilirsiniz