Güvenli alışveriş deveyuku.com da!

 İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. 
 Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları  geçerlidir.
 Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit  SSL  standartında gerçekleşmektedir.

 SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi
 riske  atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi Kartı    Güvenliği Deveyuku.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde  güvenliğiniz  için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları  kullanır. Kredi  kartı  güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da  yardıma hazır!

 Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın adres çubuğunda bir  anahtar  ve https://.. ile başlayan site adresimiz vardır.
 Bu haberleşme biçiminin güvenli olup olmadığını sayfaya erişildiğinde  adres  çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil,
 https://.. biçiminde oluşu ifade  etmektedir.

  Bu nitelikteki sayfalara erişildiğinde tarayıcının sol üst kısmında Yeşil        Adres  Çubuğu ile SSL güvenlik ürününde en üst seviyede olduğunu          belirmektedir.

 Bu anahtar ve https://..  tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü    şahıslarca görünemeyeceğinin ve sitemiz tarafından kayıt  altına alınmayacağıının işaretidir.

 Deveyuku.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez,  saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart  bilgilerini  yeniden girmenizin nedeni budur.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

deveyuku.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.