Adet Hava Temizleme Cihazı

Aradığınız kriterlere göre uygun ürün bulunamadı!

Sağlıklı yaşamın ilk kuralı sağlıklı bir ortamda yaşamaktır. Birçok hastalığın sebebi havada solumuş olduğumuz virüslerdir.

Soluduğumuz hava; özellikle alerji ve astım gibi bir çok hastalığın seyrini etkilediğinden temiz tutulmalıdır. Kapalı alanlarda havanın temiz tutulması için hava temizleyici cihazlar kullanılmaktadır. Özellikle yeni doğmuş bebeklerin uyuduğu odalarda bu cihazları kullanmak bebeğin daha sağlıklı bir ortamda büyümesini sağlamaktadır.

Hava temizleme cihazı modelleri çeşitli özelliklerine göre sınıflandırılmakta, farklı fiyat aralıklarında satılmaktadır. Hava temizleme cihazı alacaksınız, ürünün bazı özelliklerinin beklentilerinize uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Örneğin; ürünün ne kadarlık bir alanda kullanıldığı; hangi alerjenler için etkili ve ne kadar saatlik ampül ömrüne sahip olduğu gibi özellikleri inceleyip sizin için en doğru cihazın ne olduğuna karar verebilirsiniz.

Mesilife – CF - 8400 Hava Temizleme Makinesi; toz, alerjen, duman, polen gibi maddeleri yakalayan bir cihazdır. 20-40 m2'lik alanlarda kullanım için idealdir. Havayı temizlerken yemek kokusu ve evcil hayvanların yaratmış olduğu kokuları da parçalar. Dokunmaktik tuş takımlı cihazın 20.000 saat ampül ömrü bulunur.