FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

3 Adet Elektrikli Izgara & Barbekü

Elektrikli ızgaralar, evde sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirme konusunda en iyi kurtarıcılar arasında yer alır. Kokusuz, dumansız ve pratik olmaları nedeniyle tencere yemeklerine en iyi alternatiflerden biridir.

Balık, et, tavuk, sebze gibi birçok yiyeceği lezzetli ve iyi bir şekilde pişiren elektirikli ızgaraların hem kolay temizlenebiliyor olması hem de pişirme işleminden sonra mutfağın herhangi bir yerinde saklanabiliyor olması nedeniyle kullanıcısına sağladığı avantajları fazladır.

Elektrikli ızgara alacaksanız, koku ve duman sorununu ortadan kaldıran kapaklı ve yağ tepsili modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Gazella BRB 3000 Barbecue Izgara; tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilen, yağ damlalarını biriktirerek duman oluşumunu engelleyen tepsisi ve cam kapağı ile kullanışlı elektrikli ızgara modellerinden biridir.

Elektrikli ızgaralar dışında az bilinen ürünlerden şaşlık makinesi ise hem kendiniz hem de misafirleriniz için farklı yemekleri evde pişirebilmenize imkân sağlayan ürünlerden biridir. Kebapmatik olarak da bilinen bu ürün ile dışarda yediğiniz kebap, tavuk-et şiş gibi ürünleri evinizde koku ve duman derdi olmadan güvenle pişirebilirsiniz.

EFBA 600 Şaşlık Makinası; şeffaf tasarımı, duman oluşumunu önleyen tepsisi, sağlıklı ve lezzetli pişirme imkânı sağlayan seramik taşı ile öne çıkıyor.

Tüm elektrikli ızgara modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.