FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

3 Adet Doğrayıcı & Rondo

Mutfaktaki en önemli yardımcılarımızdan biri doğrayıcı ürünlerdir. Özellikle soğan ya da sert besinlerin kesimi zor ve zahmetli olduğundan doğrayıcılar vakit ve enerji anlamında büyük verimlilik sağlamaktadır.

Doğrayıcılarla soğandan domatese, cevizden fındığa, havuçtan patatese kadar birçok yiyeceği kısa sürede kolaylıkla parçalara ayırabilirsiniz.

Yeni bir doğrayıcı alacaksanız, ürünün kolay yıkanabilir parçalardan oluşmasına ve haznesinin geniş kapasiteli olmasına dikkat edin. Arzum AR1055 Dremline Prochopp Plus Doğrayıcı ile Arzum AR1020 Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı en çok tercih edilen kullanışlı doğrayıcılar arasında yer almaktadır.

Arzum AR1020 Maximin ile çırpma diski sayesinde mayonez gibi soslar hazırlayabilir, salça ve tarhana yapabilirsiniz. Ürün 1,5 litrelik geniş kapasiteye sahip olmakla birlikte daha küçük kullanımlar için 0,3 litrelik bir kap da sunmaktadır.

Performansıyla tatmin edecek bir diğer ürün ise Arnica AA10AA Quick Mix 500Watt Doğrayıcı. 1 litre kapasiteye ve bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalara sahip.

Tefal Masterchop Doğrayıcı'nın haznesi ise mikrodalgada ve su içinde ısıtma işlemleri için uygundur. Ürün ele kolay oturur.

Kesenize ve beklentilerinize uygun diğer rondo modelleri için sitemizi inceleyebilir, bütçenize ve beklentilerinize uygun ürünü bulabilirsiniz.