FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

10 Adet Dikiş Makinesi & Aksesuarları

Günlük hayatınızın telaş ve stresinden uzaklaşıp kendinize vakit ayırıp zihninizi boşaltabileceğiniz en iyi yöntemlerden biri hobi edinmektir.

Fotoğraf çekmek, boyama yapmak, örgü ve dikiş gibi yaratıcılığınızı kullanırken keyif alabileceğiniz işlerle meşgul olmak zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacaktır. Bunun için deneyerek sevdiğiniz uğraşı bulmakla işe başlayın.

Eğiliminiz varsa dikiş dikmek, geliştirildiğinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve sonuçları ile sizi motive edecek işlerden biridir.

Dikişi seviyorsanız ve becerinize güveniyorsanız, bu işi hobi edinmek günlük yaşamınızda kendi kendinize uygulayabileceğiniz en iyi terapi yollarından biridir. Dikişle kendi modanızı oluşturup, sadece sizi yansıtan parçalar yaratabilirsiniz.

Dikişi hobi edinecekseniz, mutlaka özel bir dikiş makinesi edinmelisiniz. Makinenin farklı işlevlerinin olması yaratıcılığınızın sınırlarını rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlayacak.

Hobinizi geliştirmenize yardımcı olup, iyi sonuçlar almanızı sağlayacabilecek makinelerin başında Singer 1409 Promise Dikiş Makinesi geliyor. Yeni başlayanlar için uygun düzeyde olan Singer 1409 Promise, 9 farklı dikiş ve dekoratif desen içeriyor. Ayrıntılı bilgilerine sitemizden ulaşabileceğiniz Singer 1409 Promise Dikiş Makinesi sessiz ve seri bir şekilde çalışmanızı sağlayacak.

Singer Legacy Se 300 Dikiş Nakış Makinesi; LCD ekranlı, 250 değişik dikiş ve dekoratif desen çalışmasına imkan veren, detaylı birçok fonksiyona sahip dikiş ve nakış makinelerinden biridir. 

Overlok makinesi arayışınız varsa elektronik pedallı Singer 14SH654 4 İplik Overlok Makinesi'ni tercih edebilirsiniz.

Diğer Singer dikiş makinesi modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.