FİLTRELER

  • Fiyat

MARKALAR

2 Adet Buharlı Temizlik Makinesi

Buharlı temizleyiciler, deterjan ve kimyasal madde kullanmadan temizleme işlemi yapabileceğiniz aletlerdir. Su buharının kuvvetiyle halı, koltuk, döşeme, duvar, yatak gibi birçok alanı mükemmel bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Ev dışında otomobil ve iş yerlerinde de kullanım kolaylığıyla temizliği zahmetsiz bir hale dönüştüren buharlı temizleme makineleri; alerjik hastalıkları olan kişiler için son derece sağlıklı bir seçim olacaktır. Kuvvetli buharla toz ve kiri yok ederken, kimyasal madde kullanılmasına gerek olmadığı için alerjik reaksiyonların yaşanması da söz konusu olmayacaktır. Yine özellikle yeni doğan bebeklerin bulunduğu evlerde buharlı aletlerle temizlik yapılması sağlıklarının korunması adına önemlidir.

Geniş kullanım alanına sahip buharlı temizleme makineleri, mutfakta fırın ve ocak gibi donmuş yağ lekelerini tutan ürünlerde kolayca temizlik yapılabilmesini sağlar. Sadece kiri değil kokuyu da yok eder.

Hem zamanınızdan hem de enerjinizden tasarruf ettirecek buharlı temizleyiciler güç tüketimi, tasarım ve aksesuar seçeneklerine göre çeşitli fiyat aralıklarında satılmaktadır. Fakir, Premier, Profilo, Arçelik, Alf gibi markaların ürünlerini sitemizde bulabileceğiniz buharlı temizleyicilerin kolay taşınır olmasına dikkat edilmelidir.

Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizleyici 30 saniyede buhar üreterek hızlı ve pratik temizlik yapılabilmesine imkân veren bir modeldir. 0.5 litre kapasiteli su haznesi bulunur.

Alf BT-121 Handy Buhar Basınçlı Pratik Temizleyici, elde rahat taşınan, banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanım için ideal bir üründür. Çeşitli alanlar için tasarlanmış detay aparatları yer alır.

Diğer buharlı temizleyici modelleri için detaylı olarak sitemizi inceleyebilir, fiyat ve özellikleri kıyaslayabilirsiniz.